Řešení


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Veeam Ochrana pro moderní datové centrum

Řešení Veeam Backup and Replication nabízí potřebné funkce zálohování a replikace pro neustále se rozšiřující virtualizovaná prostředí. Namísto pouhé tolerance virtuálního prostředí nabízí společnost Veeam funkce, které společně tvoří vysoce komplexní ochranu virtuální infrastruktury.

Umožňuje plnit cíle doby obnovení (RTO) do 15 min. Plus rychlé obnovení dat, která zákazník chce a v požadované formě. Zamezuje ztrátě dat tím, že umožňuje velmi rychlé plnění cílů bodu obnovení (RPO) do 15 minut a usnadňuje ochranu dat mimo pracoviště. Více ZDE

 

Symantec Backup Exec

Řešení pro rychlé a efektivní zálohování a obnovu systémů nebo pouze jednotlivých souborů a složek. Zálohované systémy lze obnovit do původního stavu v řádech několika minut. Pokud zrovna nemáte k dispozici hardware podobný tomu havarovanému, nevadí. Díky technologii bare-metal je obnova možná i na úplně odlišný stroj s jiným typem disku, s jiným procesorem… je to úplně jedno. V případě krajní nouze lze zálohovaný server obnovit do virtuálního prostředí a až bude k dispozici nový hardware, převede se systém z virtuálu na něj. Systémy lze obnovovat i vzdáleně např. na pobočkách bez nutnosti fyzické přítomnosti správce. Více ZDE


Tivoli Storage Manager

Produkt IBM Tivoli Storage Manager nabízí funkce pro centralizovanou a automatizovanou ochranu dat, které pomáhají snížit rizika spojená se ztrátou dat. Tento široce přizpůsobitelný software pomáhá spravovat větší objemy dat, nicméně s nižšími nároky na infrastrukturu a s jednodušší správou. Nyní můžete ušetřit prostředky, zlepšit úroveň poskytovaných služeb a zajistit plnění předpisů na uchovávání dat.

Tivoli Storage Manager automatizuje funkce zálohování i obnovy dat a centralizuje provoz správy ukládání dat. Více ZDE


ESET

Bezpečnostní řešení ESET se staly známými díky špičkové detekci a patří též mezi nejrychlejší antimalware skenery na trhu. Díky neustálé optimalizaci skenovacího jádra, které dostalo název ESET ThreatSense®, může být systém účině chráněný před všemi druhy hrozeb.

ESET ThreatSense®, využívá kombinaci pokročilých detekčních metod, které spolu vytvářejí vícevrstvou ochranu a zabraňují škodlivému kódu v odcizení a zneužití vašich údajů. Více ZDE