Řešení


Kontakt:

Aktuálně

Setkání uživatelů DAS

rádi bychom Vás pozvali na „Setkání uživatelů DAS“ které se koná 17. a 24. května.

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Koncová pracoviště

Služba zajišťuje celkovou správu pracoviště a podporu koncových uživatelů výpočetní techniky. Jedná se o komplexní služebu, která je vhodnou odpovědí na potřeby dnešních organizací stojících před otázkou, jak účinně řídit zvyšující se náklady při vzrůstající složitosti prostředí koncových uživatelů.

 

Cílem souboru služeb, který je možné přizpůsobit na míru konkrétní vyspělosti prostředí zákazníka, je redukovat náklady a administrativní a technickou složitost plynoucí z vlastnictví a provozování pracovišť uživatelů. Za daný periodický poplatek vyměřený za jedno „PC pracoviště“ zákazník dostává k užívání úplné portfolio nutných služeb, typicky zahrnující instalaci a změny, servis hardware, aktualizace software, telefonickou podporu a případně i vlastní produkty hardware a software.

Služby zahrnují klientské PC, případně jiná zařízení osobní produktivity (stolní i mobilní), tiskové prostředí, infrastrukturní servery (např. souborové a tiskové servery, servery SQL, poštovní) a případně i sítě, které tyto klienty a servery spojují. Je poskytována podpora koncových uživatelů pro incidenty a servisní požadavky ze všech těchto oblastí. Oblasti pokrývané službou správy pracoviště koncových uživatelů lze rozdělit následovně:

  • Dodávka a instalace ( PC, NB, tiskárny,…)
  • Servis s garantovanou dobou odezvy
  • Spotřební materiál
  • Pronájem