Řešení


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Operační systémy

Systémy řady Windows Server představují pevný základ pro veškeré serverové a aplikační úlohy a nabízejí snadné nasazení a správu. Nové virtualizační nástroje, webové materiály, vylepšení správy a skvělá integrace s Windows 8 pomáhají šetřit čas a snižovat náklady a představují platformu pro dynamické a efektivně spravované datacentrum. Více ZDE

 

Databáze a BI

Představuje prověřenou oborovou platformu pro správu informací, která pomáhá organizacím zvládnout rychle rostoucí objemy dat. Celá řada databázových řešení zahrnuje produkty s vysokou hodnotou, ale nízkými celkovými náklady na vlastnictví pro výkonné zpracování transakcí, rozsáhlé datové sklady a škálovatelné produkty pro business intelligence v různých programech, zařízeních a cloudových nabídkách. Více ZDE

Kancelářská produktivita

Infrastruktura podnikových kancelářských řešení společnosti Microsoft zjednodušuje způsob, jakým vaši zaměstnanci komunikují, sdílejí znalosti, získávají přehled o podniku a vyhledávají informace. Posiluje roli vašich zaměstnanců, neboť jim poskytuje výkonné možnosti prostřednictvím počítače, telefonu a prohlížeče.