Produkty


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Informační systém DAS

Systém obsahuje celkem 7 modulů (aplikací), které řeší potřebnou funkcionalitu. Moduly lze instalovat a využívat i samostatně dle požadavků zákazníka. Více ZDE

 Vzdělávací portál d.learning

d.learning

Modul určený pro plánování, evidenci a řízení seznamování, informování a vzdělávání. Je založen na jednotlivé vzdělávací akci adresované konkrétní cílové skupině. Řeší problematiku kvalifikace zaměstnanců a jejich rozvoj. Modul obsahuje funkcionalitu pro testování a dotazníky.

 

HelpDesk a ServiceDesk d.help

d.help

Modul pro plánování, evidenci a řízení poskytování služeb (vychází z ITIL v3). Zahrnuje konfigurační a znalostní databázi. Modul umožňuje zpracovávat a vyřizovat požadavky z jakékoliv oblasti činností, pracovat s interními i externími poskytovateli služeb, centrálně řídit požadavky z více organizací a evidovat práci všech řešitelù. V Oblasti ICT modul poskytuje funkcionality HelpDesku i Service Desku.

 

Krabicové verze

Firemní uložiště dokumentů

d.uschovna

Webový systém pro dočasné uložení dokumentů a jejich rozesílání (podobně jako např. www.leteckaposta.cz).

Přehrávač kurzů d.player

d.player

Nástroj pro tvorbu a přehrávání kurzů včetně jejich licencování.