Programátor PHP


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Programátor PHP

Umíte programovat v PHP a máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci v zavedené firmě? Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete být u zrodu zajímavých softwarových aplikací a systémů? Chcete pracovat v klidné přátelské atmosféře, která „práci“ mění na místo, kde vás to baví a kam rád chodíte? Pokud ano, tak vás rádi uvítáme v našem vývojovém týmu.

Na co se můžete těšit? Dostanete odpovídající technické vybavení, získáte přístup k odborným konferencím a školení, budete moci využívat flexibilní pracovní dobu a řadu dalších zaměstnaneckých výhod.

Co Vás čeká? Práce v IT týmu, který bude řešit údržbu a rozvoj portálových řešení. Vývoj nových a údržba stávajících datových konektorů do portálových řešení včetně všech jeho součástí. Práce na Portálu Občana a Portálu Úředníka. Komunikace s programátory našich externích partnerů z celé republiky a hledání společných řešení.

Další podrobnosti a podmínky jsou uvedeny v přiloženém dokumentu. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho vývojového týmu.

Popis pracovní pozice ZDE

 

V případě zájmu o tuto pozici, kontaktujte vedení naší společnosti:

Vladimír Žižka - předseda představenstva

Tel.: 483 030 411
E-mail: vzizka@datron.cz