Programátor SQL


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Programátor SQL

Budete mít k dispozici nejmodernější technologie společnosti Microsoft včetně přímé podpory jejich specialistů. Budete součástí týmu společnosti DATRON, který již desátým rokem rozvíjí unikátní software projekt d.process a nad ním postavený systém DAS, určený pro automatizaci podnikových procesů.

Spolu s tím budete mít osobní odpovědnost za samostatný vývoj vám přidělených objektů celého systému s možností navrhovat nové objekty a podílet se tak na rozvoji celého systému.

Pokud chcete na uvedené pozici uspět, musíte mít silnou motivaci pracovat v týmu na vývoji rozsáhlého projektu, silný pocit odpovědnosti za svěřenou kompetenci a vědomí, že je Vám poskytnuta šance ovlivňovat vývoj celého systému. Všechny okolnosti Vaší činnosti (vybavení, pracovní doba, home office) si nastavíte podle Vašich potřeb. Váš plat bude přímo úměrný Vašemu přínosu společnosti DATRON.

Kromě uvedených schopností a nadšení musíte pro úspěch znát i „řemeslo“. Musíte tedy být orientováni v analýze a objektovém programování, mít znalosti jazyka SQL databáze. Výhodou pak může být znalost a praxe ve vývoji obdobných systémů.

Jsme si vědomi výjimečných požadavků kladených na uvedenou pozici i výjimečnosti naší nabídky. Pokud víte, že jste člověkem, kterého hledáme, rádi Vás v týmu uvítáme. V příloze tohoto mailu přikládám podrobnější popis pracovního místa.

Popis pracovní pozice ZDE

 

V případě zájmu o tuto pozici, kontaktujte vedení naší společnosti:

Vladimír Žižka - předseda představenstva

Tel.: 483 030 411
E-mail: vzizka@datron.cz