Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

Datum webináře: středa 7. října 2015

Čas: 13:00 - 16:00 hodin

Registrace: ZDE 

 

Zaregistrujte se co nejdříve, webinář má omezenou kapacitu návštěvníků. Po provedení registrace Vám budou zaslány přístupové údaje. Webinář můžete shlédnout celý nebo jen některou z Vámi vybraných částí.

 

PROGRAM

13:00 - 13:45  KeyShield SSO - Ing. Václav Šamša, ředitel společnosti TDP, s.r.o.

http://www.keyshieldsso.com

Počet informačních systémů v organizacích se stále zvyšuje. Tím narůstá i počet autentizací, které musí uživatelé denně provést. Vše je umocněno různými bezpečnostními opatřeními, které uživatele automaticky odhlašují. Zavedení jediné autentizace (SSO) sníží náklady nejen na čas pracovníků, ale i na audit bezpečnosti aplikací. Představíme vám řešení KeyShield SSO pro webové, nativní i cloudové aplikace, proxy, s podporou SAML a Radius Accounting.

14:00 - 14:45 DAS d.learning v praxi - Martin Čaban, lektor - konzultant ve společnosti DATRON, a.s.

http://www.dlearning.cz/

DAS d.learning je jeden ze sedmi modulů systému DAS pro plánování, evidenci a řízení vzdělávání a kvalifikací v prezenční i elektronické formě. Modul zahrnuje evidenci a plán vzdělávání, nástroje pro evidenci a distribuci dokumentů, sledování zpětné vazby, anketní šetření, hodnocení a nástroje pro e-learning. V průběhu prezentace budou představeny základní nástroje, evidence a možnosti aplikace spolu s ukázkou plánování, realizace a plnění vzdělávacích úkolů a jejich následné vyhodnocení ve statistikách.

15:00 - 15:45 Firewally Cyberoam - Ing. Jozef Lackovič, ředitel společnosti HYDRA Computer, s.r.o.

http://www.hydra.sk/portfolio/portfolio-4/

Cyberoam UTM firewally jsou zařízeními nové generace, které rozumí protokolům, jež přes ně prochází a dokáží tudíž uživatele i prostředí ochránit i před velmi sofistikovanými hrozbami (spamy, viry, útoky, krádeže dat, etc..). Politiky a ochrana vůbec jsou řízeny na základě znalosti identity uživatele - firewall spolupracuje s různými adresáři a spolupracuje s řešením KeyShield SSO - uživatel se stačí přihlásit do sítě a může pracovat.

 

Budeme se těšit na Vaši registraci a přejeme Vám hezký den.

Obchodní tým TDP