Produkty


Kontakt:

Aktuálně

Setkání uživatelů d.learningu

rádi bychom Vás pozvali na „Setkání uživatelů d.learningu“ které se koná 12. a 19. března.

…celý článek

XXVIII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Přerově

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Přerově, které proběhlo 14. - 16. září 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení a produkty od naší firmy.

…celý článek

XXVII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Praze

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Praze, které proběhlo 11. - 13. května 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení z naší nabídky.

…celý článek


<< >>

Informační systém DAS

Systém obsahuje celkem 7 modulů (aplikací), které řeší potřebnou funkcionalitu. Moduly lze instalovat a využívat i samostatně dle požadavků zákazníka. Více ZDE

 Vzdělávací portál d.learning

d.learning

Modul určený pro plánování, evidenci a řízení seznamování, informování a vzdělávání. Je založen na jednotlivé vzdělávací akci adresované konkrétní cílové skupině. Řeší problematiku kvalifikace zaměstnanců a jejich rozvoj. Modul obsahuje funkcionalitu pro testování a dotazníky.

 

HelpDesk a ServiceDesk d.help

d.help

Modul pro plánování, evidenci a řízení poskytování služeb (vychází z ITIL v3). Zahrnuje konfigurační a znalostní databázi. Modul umožňuje zpracovávat a vyřizovat požadavky z jakékoliv oblasti činností, pracovat s interními i externími poskytovateli služeb, centrálně řídit požadavky z více organizací a evidovat práci všech řešitelù. V Oblasti ICT modul poskytuje funkcionality HelpDesku i Service Desku.

 

Krabicové verze

Firemní uložiště dokumentů

d.uschovna

Webový systém pro dočasné uložení dokumentů a jejich rozesílání (podobně jako např. www.leteckaposta.cz).

Přehrávač kurzů d.player

d.player

Nástroj pro tvorbu a přehrávání kurzů včetně jejich licencování.