Agenda vzdělávání

Plán osobního rozvoje — katalog kurzů — cíle rozvoje — moderní metody — kompetence — řízení rozvoje — priority — konkrétní kroky — digitalizace 

Potřebujete zajištovat klíčové kompetence? Jaké jsou aktuální schopnosti, dovednosti a zkušenosti vašich lidí a jaké budou potřebovat do budoucnosti? Je mezi těmito stavy rozdíl a lze je eliminovat? Na které trendy, výzvy a vývoj by měli být vaši lidé připraveni?

Máte na starosti agendy a procesy z oblasti rozvoje zaměstnanců? Potřebujete rozvoj jednoduše plánovat, řídit a hodnotit? Zajímají vás moderní možnosti automatizace a digitalizace? 

Pro řízení rozvoje vašich zaměstnanců nabízíme jednoduchý nástroj, který vám umožní na jednom místě přehledně pracovat s údaji dále popsaných procesů. Nástroj je přizpůsobitelný vašim potřebám a lze jej napojit na vaše stávající aplikace. 

Přínosy

Digitalizace procesu vzdělávání

Prvním základním krokem je tvorba katalogu kurzů pro zvolené oblasti rozvoje.

Za předpokladu importu účastníků rozvoje a organizační struktury pro podporu práce manažerů můžete tvořit plány osobního rozvoje.

1. Nejprve rozvíjejte široké kompetence, potom konkrétní dovednosti.
2. Spolehněte se na přirozenou zvědavost a chuť se učit. Zohledněte potřeby lidí.
3. Podporujte učení „za pochodu“.
4. Odměňujte snahu investovat do vlastního rozvoje.
5. Buďte připraveni operativně se přizpůsobit změnám. 

Jednoduchý systém pro všechny zaměstnance

Nebudete mít problémy s přístupy více uživatelů do jednoho systému. Systém bude hlídat změny a historii změn. Můžete rozšířit rozsah evidovaného školení bez omezení. Správa i velkého množství dat je jednoduchá a přehledná.

Detailní přehledy pro nadřízené

Nadřízený má kontrolu nad svým týmem - může si sám organizovat (kdo, kdy, co), personalisté se mohou zbavit některých úkonů - hlídání platnosti, absolvování, zastupitelnost.

Každý má svůj plán

Každý si může sám hlídat svůj plán. Sám se přihlašovat na termíny. E-learning si zpracuje dle sebe (místo, čas). Rychlé dohledání kdy jaké školení absolvoval.

Příklady užití

Celkový přehled

Získáte komplexní přehled za celou organizaci, úsek, produkt z několika pohledů, které si sami zvolíte. Tyto informace využijete pro vedení/audit.

Zpětná vazba

Získáte zpětnou vazbu ke školení - o obsahu, školiteli atd. - můžete pak vyhodnotit "splnění účelu" školení. Získáte ověření, že zaměstnanec kurz prošel a získal potřebné znalosti. Průběžně vyhodnotíte problémovou oblast dle špatných odpovědí.

Plánování

Budete mít možnost plánovat dle pracovní doby každého zaměstnance, dle jeho vytížení (směny ve výrobě). Můžete korigovat počet zaměstnanců dle směn, úseků - tak aby nechyběli v práci.

Přeškolování

Při změně obsahu kurzu budete mít automaticky nastaveno přeškolení podle nastavených pravidel. Stačí změnit obsah kurzu a proces přeškolení se rozjede sám.

Obecné vlastnosti DAS

Obecné vlastnosti DAS platí pro všechny agendy systému.

1

Více uživatelských rozhraní

K dispozici je uživatelské rozhraní (DAS klient) pro MS Windows, HTML rozhraní  pro webové prohlížeče a nově dokončujeme responzivní HTML rozhraní pro využití na mobilním telefonu či tabletu.

2

Notifikace

Kromě hotových notifikací v jednotlivých agendách, lze jednoduše nastavit zakázkové notifikace.

3

Workflow

Všechny agendy DAS mohou využít vlastnosti workflow podporvané jádrem DAS.

4

Lokalizace

DAS podporuje lokalizaci do libovolného jazyka. Aktuálně jsou k dispozici lokalizace základních hotových agend do angličtiny, slovenštiny a němčiny.

5

Napojení na podnikový informační systém

Agendy DAS lze snadno integrovat s ostatními podnikovými aplikacemi v rámci podnikového informačního systému. Je možné poskytovat data DAS ostatním aplikacím. Je možné integrovat data ostatních aplikací do DAS. 

6

Rozšíření

Systém DAS obsahuje řadu dalších modulů a agend, které jsou vzájemně integrovány v jednom systému se společným uživatelským rozhraním.

Žádost o kontakt, dotaz

Pokud jsme Vás zaujali, nebo máte jiný dotaz. Napište nám

Adresa 

DATRON, a.s.
Vachkova 3008                     
470 01 Česká Lípa

Kontakty 

E-mail: info@datron.cz              
Telefon: +420 483 030 411             
Fax: +420 483 030 455

Odkazy

www.datron.cz
www.dkurzy.cz


Další informace

IČO: 432 27 520
DIČ: CZ432 27 520
DS: ay4dnkv

Společnost je vedena v OR
Krajského soudu v Ústí nad
Labem, oddíl B, vložka 1680

© Copyright 2021 DATRON, a. s. | datron.cz