Redakční systém

d.portal

Základ Portálu Občana a Portálu Úředníka

Co je Redakční systém d.portal?

Redakční systém d.portal - základ Portálu Občana a Portálu Úředníka

d.portal je aplikační software určený pro tvorbu a provozování webových portálů. Nemusí představovat jen klasický web nebo redakční systém, ale může se stát systémem, který velmi jednoduchou formou integruje informace a přístupy k dalším aplikacím, může být i sjednocující platformou pro autentikaci. Vzhled a obsah výsledného webového portálu už nebude záviset na programátorech, ale na Vás.

d.portal se k Vašim zaměstnancům chová jako desktop nebo také "Webtop" a pomůže vám integrovat jejich pracovní prostředí. Uživatelům nabídne na jednom místě jejich firemní zprávy, odkazy na interní nebo obecně používané aplikace, odkazy na složky a dokumenty, pomoc a podporu v nesnázích a jiné potřebné informace.

Co Vám d. portál může přinest?

Zaměstnanci mohou přistupovat k potřebným informacím organizace z libovolného prohlížeče i z různých koncových zařízení.
Můžete také vytvořit přizpůsobený webový portál pro skupinu svých obchodních partnerů, například portál pro dodavatele, který zobrazuje úroveň vašich zásob, nebo portál pro zákazníky, který nabízí firemní zprávy, informace o produktech a přístup k firemnímu telefonnímu seznamu.
Obsah těchto personalizovaných portálů může pocházet z libovolného datového zdroje - z informačního systému organizace, extranetu nebo z veřejného Internetu.

Technické požadavky

Nezávislost na platformě
Řešení je postaveno nad jádrem redakčního portálu d.portal tak, aby bylo velmi jednoduché propojení na současné a budoucí software využívaných na úřadech. Pro celý systém jsou použity standardizované platformy:

• Microsoft IIS server, MS SQL Server a PHP
• Microsoft IIS server, MS SQL Server a PHP

Certifikované verze jsou využitelné na platformách Linux, Microsoft i Novell.

Možnosti pořízení

Zákazníci nejsou nijak limitováni způsobem pořízení jejich portálové řešení. Nabízíme dvě varianty.

Cloud

Služba

O cloudové řešení se nijak nestaráte. Nepotřebujete vlastní servery, další volné kapacity. O vše se staráme my a to včetně bezpečnosti.

On-premise

Licence

Nasazení řešení do Vašeho prostředí na virtuální server umístěný v demilitarizované zóně (DMZ), nebo vypublikovaný za pomocí reverzní proxy. Provoz, zálohování a bezpečnost máte pod vlastní správou. Možnost napojení na LDAP.

Žádost o kontakt, dotaz

V případě zájmu o kontakt, či jiný dotaz nás neváhejte kontaktovat

Spolupráce

Spolupracujeme s dalšími společnostmi pro dosažení maximální spokojenosti zákazníka

Adresa

DATRON, a. s.
Vachkova 3008,                    
470 01  Česká Lípa                    

Kontakty

E-mail: portaly@datron.cz
Telefon: +420 483 030 411
Fax: +420 483 030 455

Odkazy

datron.czOstatní

IČO: 432 27 520
DIČ: CZ432 27 520
DS: ay4dnkv

Společnost je vedena v OR
Krajského soudu v Ústí nad
Labem, oddíl B, vložka 1680